Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Gündeş ikiz yalılardan ayrılarak otele yerleşecek
Ebru Gündeş ikiz yalılardan ayrılarak otele yerleşecek
Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'ın düğün hediyesi olarak aldığı ikiz yalılardan ayrılıyor.
Magazin 27 Eylül 2016 - 10:40

Geride bıraktığımız gün ortaya çıkan ve bir anda magazin gündemine bomba gibi düşen Ebru Gündeş ve Reza Zarrab boşanmasının yankıları sürüyor. Ebru Gündeş’in avukatı aracılığıyla gönderdiği belgenin ortaya çıkmasının ardından ikili hakkında yapılan haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Birlikte 60 yıl yaşayacaklarına dair açıklamalarda bulunan ikilinin 6 yıl sonunda gelen ayrılığı üzerine yorumlar yapılırken şimdi de Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab’ın kendisine düğün hediyesi olarak aldığı ikiz yalılardan vazgeçtiği haberi ortaya çıktı.

OTELE YERLEŞECEK

Boşanma sürecinde, eşinden hiç bir talepte bulunmayacağı öğrenilen ünlü sanatçı, Kanlıca’daki dillere destan yalıdan da taşınma kararı almış. Sabah’tan Özlem Avcı’nın haberine göre eşi Reza Zarrab’ın düğün hediyesi olan bu yalılardan tanışacak olan Ebru Gündeş, 5 yaşındaki kızı Alara ile yeni bir hayata başlamak için Kemerburgaz’da ev arayışına girdi. Aradığı evi bulana kadar yalıda oturmak istemeyen sanatçı, bir otele yerleşme kararı aldı.