Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Gündeş’i dinlemek 2 bin TL
Ebru Gündeş’i dinlemek 2 bin TL
Ebru Gündeş önceki akşam Günay Restaurant’da sahne aldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Ekim 2016 - 23:34

Eşi Reza Zarrab’la olan boşanma haberleri hakkında gelen sorulara Gündeş “İyi akşamlar” yanıtını verdi. Altı yıllık eşi Reza Zarrab’la olan evliliğine nokta koyacağı iddia edilen Ebru Gündeş önceki akşam Günay’da sahne aldı. Konserine Murat Boz’la düet yaptığı “Gün Ağardı” şarkısıyla başlayan şarkıcı, yaklaşık 3 saat boyunca sevilen şarkılarını söyledi. 500 kişinin doldurduğu mekanda ön masalar kişi başı 2 bin, arka masalar ise 500 TL’ydi. Geçtiğimiz hafta ‘Gönlümün Efendisi’ şarkısını seslendiren Gündeş, bu hafta bu şarkıyı seslendirmedi.

İLGİLİ HABEREbru Gündeş sessizliğini bozduEbru Gündeş sessizliğini bozdu

GEÇEN ÇOK EĞLENDİK
Seslendirdiği ilk iki şarkı sonrası misafirlerini selamlayan Gündeş, “Geçen hafta çok eğlenmiştim. Sizce nasıldık? Bu akşam da burada eğleneceğim” dedi. Mekana Ebru Gündeş’i dinlemek için Şeyma Subaşı’yla gelen Acun Ilıcalı, “Ebru nerede biz oradayız. Ebru’yla ayrılığımız kısa sürecek. Tekrar gelecekte buluşacağız” dedi. Ebru Gündeş konser sonrası mekanı arka kapıdan terk etti. Gündeş, muhabirlerin “Eşinizle boşanacağınız iddiaları doğru mu?” şeklindeki soruya gülümseyerek “İyi akşamlar” yanıtını verdi.

BOĞAZ'DAKi YALISINA GiTTi

Amerika'da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'la boşanma arifesinde olan Gündeş, konser bitiminde “Evi terk etti, otelde yaşıyor” dedikodularını yalanlarcasına Boğaz'daki yalısına geçti.

Son güncelleme: 09:32 - 10.10.2016