Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Öztürk, elendikten sonra her şeyi anlattı
Ebru Öztürk, elendikten sonra her şeyi anlattı
Survivor 2016'dan bu hafta elenen Ebru Öztürk, takım arkadaşları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Magazin 10 Mart 2016 - 14:03

Survivor 2016’dan bu hafta elenen isim Ebru Öztürk oldu. Öztürk, adaya vedasından sonra Milliyet’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Nagihan Karadere, Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül hakkında bakın neler anlattı:

‘Ada konseyinde ismimin çıkmasının kesin sebebi Nagehan’ın beni adadan göndermek istemesiydi. Son güne kadar büyük bir kulis döndüğünü düşünmüyorum. Çünkü ben adadakilerle çoğunlukla iyi geçiniyordum. Son gün Eda’nın attığı adımla benim adım yazıldı.’

“TUĞBA’NIN PERFORMANSI DÜŞÜK”

Ünlüler adasında benden önce veda edecek kisimler vardı. Nunlardan biri Tuğba diğeri Eda’ydı. Çünkü performansları çok düşüktü ve adayı da birbirine katan isimlerdi. Benden sonra ya Eda ya Tuğba olur diye düşünüyorum.

 

“YILMAZ, İKİ TARAFA DA OYNUYOR”

Ebru Öztürk ünlüler takımında yer alan isimler hakkında da samimi bir şekilde düşüncelerini paylaştı. Favorisi Atakan olan Öztürk; “Nagihan’ın finali göreceğini zannetmiyorum” dedi. Öztürk zaman zaman problem yaşadığı Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay hakkında ise; “Kendilerine göre iyi bir taktik uyguladıklarını düşünüyorlar ama akıllıca davranmıyorlar. Yılmaz iki tarafa da oynuyor. Onun amacı adada ne kadar çok kalırsam benim için o kadar iyi taktiği.”

Son güncelleme: 16:02 - 10.03.2016