Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Polat aldığı yemek teklifini paylaştı
Ebru Polat aldığı yemek teklifini paylaştı
Ebru Polat, kendisine gelen yemek teklifini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin 29 Kasım 2016 - 09:53

Ünlü isimlerin sosyal medya hesapları üzerinden aldıkları yemek teklifleri zaman zaman ‘Ahlaksız teklif’ başlıklarıyla magazin gazetelerinin ve dergilerinin sayfalarında yer bulabiliyor. Ancak şarkıcı Ebru Polat’ın hesabından yaptığı bir paylaşım, özel hesaptan atılan her mesajın ‘Ahlaksız Teklif’ çerçevesinde değerlendirelemeyeceğini gösterdi. Polat’ın, “Aldığım en güzel teklif, konu hayır kurumu olunca her şey güzelleşir. Üslup, edep, yol yordam budur” notuyla paylaştığı iletide bir yemek teklifi aldığı görülüyor. Kendisiyle yemek yemek için 100 bin doları vermeye hazır beyefendinin, “Bu parayı herhangi bir yardım kuruluşuna bağışlamak istiyorum” ifadesi Ebru Polat’ın gönlünü kazanmasını sağlamış. İşte Ebru Polat’a özel hesabından gelen o teklif: “Merhaba. Ben öyle sosyal hesapları olan bir adam değilim. Pek de bilmem, lafı dolandırmayı da sevmem. Birlikte bir akşam yemeği için sizin seçeceğiniz, istediğiniz herhangi bir yardım kuruluşuna 100 bin dolar bağış yapmak isterim”

ebru-polat-ic

İLGİLİ HABEREbru Polat çok sevdiği elbisesini çekmeye doyamadıEbru Polat çok sevdiği elbisesini çekmeye doyamadı

İLGİLİ HABEREbru Polat üniversitelerde seminer vermeye hazırlanıyorEbru Polat üniversitelerde seminer vermeye hazırlanıyor