Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Şallı arkadaşıyla çıktığı yemekte konuştu
Ebru Şallı arkadaşıyla çıktığı yemekte konuştu
Sinan Akçıl ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan Ebru Şallı, bir bayan arkadaşı ile Arnavutköy Zıpkın Balık’ta yemekteydi.
Emre ÇEVİK
Magazin 5 Mayıs 2016 - 07:27

Mekan çıkışı gazeteciler ile ayak üstü sohbet eden Ebru Şallı, aşırı yağan yağmur sebebiyle ‘' Arkadaşlar ıslanmayın, şöyle kenarda sohbet edelim'' diyerek mekan görevlilerinden gazeteciler için şemsiye istedi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘Güzelliğim bozulmasın diye oyunculuk yapmayı düşünmüyorum' açıklaması sorulan Şallı, konuya şu şekilde açıklık getirdi.

 

Ebru Şallı

Şallı, ‘'Ben öyle bir şey söylemedim. Modellikten sonra başka bir yolda ilerledim, sporcu oldum. Oyunculuk çok güzel bir iş ama çok fazla zaman aldığı için pek düşünmedim. O dönemde çocuklarımı dünyaya getirdim.

ÜÇ SAATTİR YEMEKTEYİM

Gazetecilerin ‘'Sinan Bey yeni çalışmalara başlıyor. Sizin için bir şarkı gelir mi?'' sorusuna güzel model, ‘'Bir şarkı var ama Sinan kendisi söylesin. Benim buradan söylemem olmaz.

Ebru Şallı

 

Çok değerli iki sanatçı Mustafa Ceceli ve İrem Derici'nin birlikte seslendireceği sürpriz bir parça'' dedi. Gazetecilerin, Sinan Bey ile yemeğe çıktığınız zaman menüyü siz mi seçiyorsunuz sorusu üzerine Şallı, ‘'Hayır ben seçmiyorum. Ben aç dolaşmıyorum, çok fazla yemek yiyorum. Bakın üç saattir yemekteyim. Balık, salata ve üç çeşit meze yedim'' diyerek oradan ayrıldı.

 

ebru-şallı-ic3

 

ebru-şallı-ic-2