Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Şallı ‘kas’ yüzünden mi boşandı?
Ebru Şallı ‘kas’ yüzünden mi boşandı?
Harun Tan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı kaslı fotoğraf Ebru Şallı'ya gönderme olarak düşünüldü.
Magazin 24 Mayıs 2016 - 10:48

Bundan üç yıl önce sürpriz bir şekilde kocası Harun Tan’dan ayrılan Ebru Şallı, şimdilerde popçu Sinan Akçıl ile birlikte. İlişkileri bir dargın bir barışık süren Akçıl ve Şallı, ilişkilerini evliliğe taşır mı bilinmez ama çıkardığı pilates dvdleriyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şallı’nın adı şu sıralar eski evliliğiyle anılıyor. Eski eşi Harun Tan’dan neden ayrıldığı bir türlü yanıt bulmayan Şallı’nın geride bıraktığımız günlerde yaptığı bir açıklama bu belirsizliğin üzerindeki perdeyi aralamış gibi…

ebru salli

Şallı yaptığı açıklamada: “Erkekler kas yaparken kendini kaybediyor, ilaca yöneliyor. O vücudu yapacağım hırsıyla hem çocuk sahibi olamıyor hem de agresifleşiyorlar. Bu yüzden boşananlar biliyorum. Bu kadar abartıya gerek yok” ifadelerini kullanmış gözler Harun Tan cephesine çevrilmişti. Tan’ın bu açıklamadan bir süre sonra paylaştığı fotoğrafsa, Şallı’nın bu açıklamasına bir yanıt gibi görünüyor. Yaklaşık beş yıldır yoga yapan Harun Tan’ın, instagram sayfasından paylaştığı fotoğrafta, Tan’ın kaslı hali dikkat çekiyor.

harun-tan-ic
Son güncelleme: 12:24 - 24.05.2016