Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Şallı ve Sinan Akçıl aşkı Müjde Uzman yüzünden bitiyor iddiası ortaya atıldı
Ebru Şallı ve Sinan Akçıl aşkı Müjde Uzman yüzünden bitiyor iddiası ortaya atıldı
Sinan Akçıl ve Ebru Şallı ilişkisinde yeni bir aldatma haberi gündeme bomba gibi düştü. Bu defaki isimse Müjde Uzman.
Magazin 30 Haziran 2016 - 07:50

Sinan Akçıl'ın özel hayatında işler yine karışık. Geçen yıl, ünlü müzisyenin üç yıllık sevgilisi Ebru Şallı'yla arası şarkıcı Ayşe Akın'la yaptığı kaçamak yüzünden bozulmuştu. Sinan Akçıl'ı evden kovan Ebru Şallı, küfürlü mesajlar attığı Ayşe Akın'la telefonda kavga bile etmiş ancak birkaç ay sonra hem sosyal medyadan hem de hayatından sildiği Sinan Akçıl'la yeniden barışmıştı.

Üç yıldır beraber olan Ebru Şallı ile Sinan Akçıl çifti, geçen aylarda kısa bir ayrılık sonrası tekrar barıştı. Ancak son yaşananlar ve kulaktan kulağa dolaşanlar yine ortalığı karıştıracak cinsten… Çünkü bu seferki ‘muhtemel aşk'ın kahramanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da ne tuhaftır ki yine öteki kadın Nazlı'yı oynayan Müjde Uzman.

ebru-salli-ic

AYNI TEKNE, AYNI ARABA, AYNI YORUM!

Sinan Akçıl ile Müjde Uzman'ın aynı tekneden, aynı anda ama ayrı ayrı fotoğraf paylaşması, aynı son model lüks arabayla aynı anda instagram hesaplarına fotoğraf koymaları şaşırttı. Bu da yetmedi. İkili birlikte izledikleri milli maçla ilgili de aynı anda aynı yorumu yaptı. Sinan Akçıl'ın milli takım formasıyla paylaştığı fotoğrafın altına “Benim Hala Umudum var. Sizin tahminleri alıyım o zaman” yazarken, Müjde Uzman'ın ise “Umudumu da inancımı da asla kaybetmem” yazması dikkat çekti.

BAŞBAŞA TEKNE TATİLİ

Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programının haberine göre Sinan Akçıl'ın 1 hafta önce Göcek'te kiraladığı teknede baş başa tatil yapan ikilinin paylaştığı pozların bile aynı olması ayrıca görenleri şaşırttı. Aynı günlerde Ebru Şallı'nın da tek başına tatil yapması dikkat çekmişti. Kız arkadaşlarıyla mavi tura çıkan Ebru Şallı, Gökova'dan Bodrum'a geçmişti.

sinan-akcil-ic

EBRU ŞALLI NE DİYECEK?

Şimdi gözler Ebru Şallı'ya çevrildi. Bir yanda sürekli ayrılıp barışmaktan yorulan ve bunu giydiği İngilizce “Yorgunum” yazılı tişörtüyle de ilan eden Ebru Şallı var. Diğer yanda ise adeta göz göre göre sosyal medyadan ilan edilen hem saklanan hem de medyaya muhtemel aşk sinyali veren bir kaçamak var.