Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Şancı evlilik hayatına dair şaşırtıcı açıklamalar yaptı
Ebru Şancı evlilik hayatına dair şaşırtıcı açıklamalar yaptı
Geride bıraktığımız yıl dünya evine giren ve şu anda dört aylık hamile olan Ebru Şancı, katıldığı programda tek gecelik ilişkilerle ilgili konuştu.
Magazin 26 Mayıs 2016 - 13:10

Futbolcu Alparslan Öztürk ile evli olan şarkıcı Ebru Şancı, konuk olduğu programda özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. Kocasının telefonuna gelen aşk mesajlarından bahseden Şancı’nın dikkat çekici açıklamaları şöyle:
“Kocama özelden mesaj atmış ‘Onunla mutlu musun?’ diye, bizimki de cevap yazmış ‘Gerizekalı mutlu olmadığım kadınla neden evli kalayım’ diye. Evli bir adama böyle mesaj atan kadın yenilgiyi baştan kabul etmiştir zaten. Benim hayatımda 1 gecelik, 3 gecelik yada 1 haftalıksın… Eğer sen evli bir adama kendini kullandırmayı göze alıyorsan buyur yap, ben aradan çekileyim.”

ebru-sanci-ic

“YENİ NESİL FUTBOLCULAR SEVDİKLERİYLE EVLENİYOR”

Ben 1 gecelik ilişki için yuvamı yıkmam diye düşünüyorum. Kocama mesaj atana asla cevap vermem. Neden o vasıfsızla bir olayım ki? Olur da bir gün biriyle ilişki yaşasa o zaman ‘valizi al, hadi canım’ derim. Yeni nesil futbolcuların hepsi, sevdikleriyle evleniyorlar. Eskiden futbolcular, popüler insanlarla aşk yaşar ölseler de bitseler de sonunda ailelerinin istedikleri kızlarla evleniyorlardı. İçinde varsa zaten yapar, ben adamı 24 saat kontrol altında tutamam ki… Biz neden aldatmadan konuşuyoruz ki, yaparsa kendine yapar. Servetinin yarısı zaten benim, alır valizini gider. Bana evlilik sözleşmesi imzalatacak adam daha anasının karnından doğmadı.”

Son güncelleme: 13:12 - 26.05.2016