Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Şancı: “Benim param, benim; kocamın parası yine benim”
Ebru Şancı: “Benim param, benim; kocamın parası yine benim”
Ebru Şancı, Renkli Sayfalar programına konuk oldu.
Magazin 29 Mart 2016 - 15:25

Geçtiğimiz yıl futbolcu Alparslan Öztürk ile nikah masasına oturan ve anne olmak için gün sayan Ebru Şancı, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Şancı, merak edilenleri canlı yayında anlattı.

“KISKANÇ DEĞİLİM”

Bir erkek yapmak isterse yapacaktır, ona engel olamam. Tabii ki yapacak diye önünü açacak da değilim ama… Eşimin klübü benim koyduğum resme karışmaz. Eşimin telefonu hep ortada duruyor. Benim öyle meraklarım yok, karıştırmam. Hiç kıskanç bir kız değilim.

ÇOCUK OLAYINI ÇOK KAFAYA TAKTIM

Çocuğu denedim olmadı. Kafaya taktım. Doktoru da yedim, kocamı da yedim. Artık adam dedi ki ‘Ebru yeter!’ Biz 1,5 sene sonra evlilik kararı aldık. Daha uzarsa o iş olmuyor.

KAYINVALİDEMİ ÇOK SEVİYORUM

Bir adam 30’a kadar annesiyle yaşamışsa o adamı alma. 30’a kadar annesiyle yaşayan adamda bir sıkıntı vardır, alınmaz. Kopamaz anasından. 3 günde bir ‘anama gidelim, anamın mantısı…’ der durur. Kayınvalidemi çok seviyorum. Herhalde çok yanyana olmadığımız için. Benim param, benim paramdır. Kocamın parası yine benim paramdır.