Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru’yla değil Ahu’yla konserde
Ebru’yla değil Ahu’yla konserde
Bir süredir Ebru Şallı ile aşk yaşadığı konuşulan Cem Yılmaz, Tarkan konserini oğlunun annesi olan eski eşi Ahu Yağtu’yla izlemeyi tercih etti.
Magazin 5 Eylül 2016 - 23:25

EBRU YAZ AŞKI MI?

Çeşme'de bir plajda birlikte görüntülenince aşk yaşadıkları iddiasıyla gündeme gelen Cem Yılmaz ve Ebru Şallı, son haftaların en çok konuşulan magazin olayıydı. Bodrum'da da buluşan ikili birlikte vakit geçirmiş, hatta Ebru Şallı'nın Cem Yılmaz'ın Bodrum'daki evinde kahve içerken yaptığı sosyal medya paylaşımı Şallı'nın eski sevgilisi Sinan Akçıl'ı çılgına çevirmişti.

SORULARI GEÇiŞTiRDi

tt

Önceki Akşam Tarkan'ın Açıkhava'daki konserine oğlu Kemal'in annesi, eski eşi Ahu Yağtu ile gelen Cem Yılmaz bu hareketiyle kafaları karıştırdı. Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yılmaz, özel hayatıyla ilgili soruları “Bu yaz yeterli tatil yapamadım. Tarkan'ı da uzun süredir dinlemeye gelmiyordum. O çok büyük bir değer” diyerek geçiştirdi.

EBRU ŞALLI
Son güncelleme: 23:26 - 05.09.2016