Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Gürsel babasını bu duygusal satırlarla andı
Ece Gürsel babasını bu duygusal satırlarla andı
Ece Gürsel geride bıraktığmız ekim ayında hayatını kaybeden babasının doğum günü için duygusal bir paylaşım yaptı.
Magazin 2 Haziran 2016 - 09:11

Manken Ece Gürsel’in babası Tayfun Gürsel, geride bıraktığımız yıl Antalya’nın Demre ilçesindeki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti. Geride bıraktığımız ekim ayında yaşadığı bu acı kaybın ardından babasının kaybını içine atan Ece Gürsel aradan geçen sekiz ayın ardından bugün sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı. Babasının doğum günü nedeniyle yaptığı paylaşımda onun kaybının ardından hissettiklerini yazan Ece Gürsel’in duygusal paylaşımı onu takip edenlerin gözlerini yaşarttı.

ece-gursel

İşte Ece Gürsel’in babasının doğum günü nedeniyle yazdıkları: “Zaman akıyor, acıtıyor, kanatıyor, her saniye kalbini yırta yırta geçiyor… Özlem nefessiz bırakıyor. Gözyaşları kuruyacağına daha da coşkuyla çağlıyor. Zaman, merhem olmuyor, olmayacak da… Hep ilk ben kutlardım, şimdi de meleklerin kulağına fısıldadım. Babamı çok öpün, benim için sarılın ve iyi ki doğmuş, benim dünyaya gelmemi sağlamış, iyi ki beni böyle yetiştirmiş, deyin, dedim.. Ve tabi çok özlediğimi de söyleyin… Keşke olsaydı da 63. Yaşını beraber kutlasaydık… Artık kavuştuğumuz zaman telafi edeceğiz… Vakti gelince uzun uzun sarılıp, ayrı kaldığımız zamanların acısını çıkaracağız… Söz… Sen şimdilik rahat uyu…Ece’n…”