Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Seçkin ve Ozan Doğulu Beylikdüzü’nde sahne aldı
Ece Seçkin ve Ozan Doğulu Beylikdüzü’nde sahne aldı
Beylikdüzü Belediyesi'nin düzenlediği 4. Barış ve Sevgi Buluşmaları'nda Ece Seçkin ve Ozan Doğulu sahne aldı. 15 yıldır yaşadığı yerde sahneye çıktığını söyleyen Seçkin'e ekibi binlerce seyircinin önünde doğum günü sürprizi yaptı.
Magazin 7 Eylül 2017 - 12:17

Beylikdüzü 4.Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında düzenlenen etkinlikler devam ediyor. Dün akşam vatandaşlarla bir araya gelen Ece Seçkin ve Ozan Doğulu yoğun ilgi gördü. Sahneye tezahüratlar eşliğinde çıkan Ece Seçkin, “15 yıldır Beylikdüzü’nde yaşıyorum ve yaşadığım yerde sahnedeyim. Buradaki herkes benim komşularım” dedi.
ece3
ECE SEÇKİN’E SAHNEDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
Ece Seçkin’i tebrik etmek için sahneye gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Müthiş bir enerji alıyorum. Çok güzel bir kalabalık görüyorum. Hepinizi çok seviyorum. İyi ki varsınız” diyerek Ozan Doğulu ve Seçkin’e plaket takdim etti. Takdimin hemen sonrasında Ece Seçkin kendisine yapılan doğum günü sürprizi ile sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşadı. Bu özel ana Başkan İmamoğlu ve binlerce seyirci tanıklık etti.
h54
(DHA)

Son güncelleme: 12:18 - 07.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.