Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Seçkin zayıflama filtresi kullananları hedef aldı
Ece Seçkin zayıflama filtresi kullananları hedef aldı
Babasıyla balık yerken görüntülenen Ece Seçkin, filtre kullananları kızdıracak.
Magazin 20 Şubat 2016 - 06:56

Son yılların en iyi çıkış yapan isimlerinden şarkıcı Ece Seçkin, önceki akşam ailesiyle birlikte Eftelya Balık’ta yemek yedi. Yemeğin ardından babası Eyüp Seçkin ve bir arkadaşıyla objektiflere poz veren Seçkin, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Babasına benzerliğiyle dikkat çeken Seçkin, “Sokakta görenler Eyüp’un kızı derlerdi. Küçükken birebir babama benziyordum ama büyüyünce daha çok anneye benzemeye başladım” dedi.

Kızının sahne performansını iyi bulduğunu belirten babası; “İyi yolda gidiyor. Eksikler vardır ama onlar bende saklıdır” diye konuştu.

Aldığı kilolar gözlerden kaçmayan Ece Seçkin, klip çekimlerine kadar kilolarından kurtulacağını söyledi. Gazetecilerin filtre ile zayıf görünme önerisini yönelttiği Seçkin; “Bu yaşta ne filtresi onu yaşlılar düşünsün. Ben daha 23 yaşındayım” diyerek usta sanatçıları kızdıracak açıklamada bulundu.