Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ecem Özkaya ve Tayanç Ayaydın gecelerde görüntülendi
Ecem Özkaya ve Tayanç Ayaydın gecelerde görüntülendi
Ecem Özkaya ile Tayanç Ayaydın Klein isimli mekandan birlikte ayrılırken görüntülendi.
Magazin 3 Mayıs 2016 - 08:04

Mustafa DERYAHAN

Hayat Şarkısı isimli dizide yer alan ve kavuşamayan aşıkları canlandıran iki oyuncu sabaha karşı 05.30 sıralarında mekandan beraber çıktılar. Mekan çıkışı karanlık bir köşede ikili başbaşa samimi bir şekilde konuşup tartışmaya başladı. İkisinin de aşırı derecede alkollü olduğu gözlenirken tartışma sonrası ikili taksiye birlikte bindi. Bilindiği üzere Ecem Özkaya oyuncu Mustafa Üstündağ ile evli ve yeni bir çocukları dünyaya gelmişti.

Foto: Mustafa DERYAHAN

Diğer oyuncu Tayanç Ayaydın ise Bulut Köpük isimli bir bayan ile evli ve boşanma aşamasında iken yabancı uyruklu öğretmen sevgilisi Sally Ghalayini ile nişanlanmıştı. Aynı taksi içerisinde fotoğraflarının çekildiğini fark eden Ecem Özkaya, fotoğraflarını çeken muhabire, “Ne yaptığını zannediyorsun sen, ben evli bir kadınım, bunu yapmana hakkın yok” diyerek panik içerisinde yüksek sesle konuşmaya başladı.

ecem-ozkaya-ic

Daha sonra araçtan çıkan Tayanç Ayaydın ise ecem Özkaya’yı kolundan tutarak taksiye geri bindirdi. Ne düşündüklerini anlayamadığımız ikili yaklaşık yarım saat sonra bindikleri taksi ile geri dönerek yaklaşık 200 metre ileride inip mekan içerisine geri girdiler.