Reklamsız Sözcü

Ecem Özkaya ve Tayanç Ayaydın gecelerde görüntülendi

Ecem Özkaya ile Tayanç Ayaydın Klein isimli mekandan birlikte ayrılırken görüntülendi.
08:043 Mayıs 2016
Ecem Özkaya ve Tayanç Ayaydın gecelerde görüntülendi
Ecem Özkaya ile Tayanç Ayaydın Klein isimli mekandan birlikte ayrılırken görüntülendi.

Mustafa DERYAHAN

Hayat Şarkısı isimli dizide yer alan ve kavuşamayan aşıkları canlandıran iki oyuncu sabaha karşı 05.30 sıralarında mekandan beraber çıktılar. Mekan çıkışı karanlık bir köşede ikili başbaşa samimi bir şekilde konuşup tartışmaya başladı. İkisinin de aşırı derecede alkollü olduğu gözlenirken tartışma sonrası ikili taksiye birlikte bindi. Bilindiği üzere Ecem Özkaya oyuncu Mustafa Üstündağ ile evli ve yeni bir çocukları dünyaya gelmişti.

Foto: Mustafa DERYAHAN

Diğer oyuncu Tayanç Ayaydın ise Bulut Köpük isimli bir bayan ile evli ve boşanma aşamasında iken yabancı uyruklu öğretmen sevgilisi Sally Ghalayini ile nişanlanmıştı. Aynı taksi içerisinde fotoğraflarının çekildiğini fark eden Ecem Özkaya, fotoğraflarını çeken muhabire, “Ne yaptığını zannediyorsun sen, ben evli bir kadınım, bunu yapmana hakkın yok” diyerek panik içerisinde yüksek sesle konuşmaya başladı.

ecem-ozkaya-ic

Daha sonra araçtan çıkan Tayanç Ayaydın ise ecem Özkaya’yı kolundan tutarak taksiye geri bindirdi. Ne düşündüklerini anlayamadığımız ikili yaklaşık yarım saat sonra bindikleri taksi ile geri dönerek yaklaşık 200 metre ileride inip mekan içerisine geri girdiler.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp