Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Erol kimdir, kaç yaşında, Alişan’la ayrıldı mı? (ALİŞAN’DAN AÇIKLAMA)
Eda Erol kimdir, kaç yaşında, Alişan’la ayrıldı mı? (ALİŞAN’DAN AÇIKLAMA)
Ünlü şarkıcı ve oyuncu Alişan'la nişanlanarak birçok kişi tarafından tanınmaya başlayan sunucu Esra Erol'un kardeşi Eda Erol'la ilgili Alişan'dan ayrıldığı iddiası magazin dünyasını karıştırdı. Peki Eda Erol kimdir, kaç yaşında, Alişan'la ayrıldı mı?
Magazin 6 Eylül 2017 - 10:20

Ünlü izdivaç programı sunucusu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol, bir süre önce ünlü türkücü Alişan’la nişanlanmış ve dünya evine girmek için geri sayıma başlamıştı. Ancak Alişan’la ayrıldıkları iddiası gündeme bomba gibi düştü. Peki Eda Erol kimdir, kaç yaşında, Alişan’la ayrıldı mı?

HACKLENDİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ AMA…

İlk olarak Eda Erol'un sosyal medya hesabından paylaştığı ‘Yollarımızı ayırdık' mesajıyla magazin gündemini sarsan haber, hackerlerin saldırısı olduğu ifadesiyle yalanlansa da günün ilerleyen saatlerinde çok daha farklı bir şekle büründü. Eda Erol ve Alişan'ın ‘uzatmalı sevgili' yüzünden ayrıldığı iddiaları da gündeme bomba gibi düştü. Taraflar konu hakkında konuşmazken ilk açıklama Alişan'dan geldi.

İşte Alişan'ın o açıklaması:

“Bilgilendirme… Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur. Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Maalesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarf ettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz. Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddialar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi. Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir. Biz onları zaten üzdük. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi istiyorum.”

alisan-ic-4

EDA EROL KİMDİR?

İzdivaç programı sunucusu Esra Erol’un kardeşi olarak tanınan Eda Erol, 1986 yılında Sinoplu bir anne ve Balkan göçmeni bir babanın kızı olarak hayata merhaba dedi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olan ve bir ajansa kayıt olduktan sonra ‘Stajyer Mafya’ filmi ve ’46 Yok Olan’ dizisinde rol alan Erol, bir süredir birlikte olduğu Alişan’la dün akşam nişanlandı.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.