Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Taşpınar hayvanseverleri kızdıracak
Eda Taşpınar hayvanseverleri kızdıracak
Giydiği leopar kürkün gerçek olduğunu söyleyen Eda Taşpınar, hayvanseverleri kızdıracak!
Magazin 1 Kasım 2016 - 16:06

İngiliz sevgilisi Roy Luwolt’la yeni bir aşka yelken açan Eda Taşpınar’dan hayvanseverleri kızdıracak açıklama… Bebek’te önceki gün annanesinden kalma kürk mantosuyla dikkat çeken Taşpınar, “Evet üzerimdeki gerçek ama çok eski. Annanemin olunca seviyorum tabii yani bu vintage. Yeni alınmış bir şey değil. Neredeyse 70 yıllık bir kürk” diye konuştu.

Son yıllarda ünlü isimlerin kürk yerine imitasyon kullandığının hatırlatılması üzerine Taşpınar “Benim öyle bir şeyim yok. Bazen deri giyiyorum tabii deri giyiyorsan kürk de giymeyeceksin o zaman hiçbirini yapmayacaksın” cevabını verdi. Taşpınar, siyahi sevgilisiyle bir ay önce aşk yaşamaya başladıklarını da sözlerine ekleyip “Güzel gidiyor çok mutluyum. Bir aydır beraberiz” dedi. Sosyetik güzel tasarımcı olan sevgilisiyle ortak iş yapmak isteyip istemediği sorusunu ise gülerek “Daha çok yeni henüz iş konuşamadık” diye yanıtladı.