Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Taşpınar sosyal medyadan paylaştığı bilgiyle takipçilerini şaşırttı
Eda Taşpınar sosyal medyadan paylaştığı bilgiyle takipçilerini şaşırttı
Moda ikonu ve bloggerı Eda Taşpınar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayatına dair ilginç bir detayı paylaştı.
Magazin 14 Haziran 2016 - 13:25

Magazin dünyasında her zaman için deniz sezonunu ilk açan isimlerden biri olarak dikkat çeken ve sosyal medya hesabından paylaştığı bikinili fotoğraflarıyla büyük beğeni kazanan Eda Taşpınar, hayatına dair ilginç bir detayı takipçileriyle paylaştı. Bir dalış takımı fotoğrafı paylaşan Taşpınar, yıllar önce kurtarma dalgıcı olduğu bilgisini takipçileriyle paylaşmış ve yıllar öncesine götürmüş. İşte Eda Taşpınar’ın yazdıkları:

eda-taspinar-ic

“Ben 16 yaşımdayken annemle dayımın Padi dalgıç okulu vardı. O zamanlar başladı bu tutkum… Rescue diver yani kurtarma dalgıçı oldum 23 yaşımdayken. Şimdilerde ise gittiğim yerlerde mutlaka yaptıklarımın başında gelir dalıp denizin sessizliğiyle bütünleşmiş o kendi dünyasına kendimi emanet etmek…Dalan bilir deniz geri çağırır ona bir kere vurulanları.. Kurtulamazsın büyüsünden…”

Son güncelleme: 13:30 - 14.06.2016