Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eğitimin yaşı yok
Eğitimin yaşı yok
Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 23:05

Eskişehir'de Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu. 63 yaşındaki Sabiha Tahan, kızı 38 yaşındaki Şeyma Tahan ile birlikte üniversiteden mezun oldu. 58 yaşındaki ev hanımı Sultan Doğan da gençlerle birlikte kep giydi.

58 YAŞINDA MEZUN OLDU

9

Uzaktan eğitim veren AÖF İşletme Fakültesi'nden mezun olan 58 yaşındaki Sultan Doğan, “Ev hanımıyım. Oğluma destek vermek için dört yıllık üniversiteyi bitirmeye karar verdim ve mezun oldum. Gençlere tavsiyem; okumanın yaşı yok, devamlı okusunlar” dedi.

10

KIZIYLA BiRLiKTE KEP GiYDi

Anadolu Üniversitesi AÖF İktisat ve İşletme bölümlerinin mezuniyet töreni önceki gün yapıldı. 63 yaşındaki emekli müzik öğretmeni Sabiha Tahan Sosyoloji Bölümü'nü başarıyla bitirdi. Kızı 38 yaşındaki Şeyma Tahan da aynı üniversitenin Medya ve İletişim Bölümü'nden mezun oldu.

MASTER YAPMAK iSTiYOR

Kızıyla aynı gün diplomasını alan Sabiha Tahan, “Bundan sonra master çalışmalarına başlayacağım” dedi. Annesiyle birlikte diploma alan Şeyma Tahan ise “Annemin baskısıyla, biraz ona inat bu bölümü okumaya karar verdim. Annemle birlikte mezun olmak çok gurur verici” diye konuştu.

Son güncelleme: 23:06 - 31.05.2016