Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elçin Sangu: ‘Sevgilim beni kıskanmaz’
Elçin Sangu: ‘Sevgilim beni kıskanmaz’
Elçin Sangu, sevgilisi Yunus Özdiken'le görüntülendiği Ortaköy'de objektifleri fark edince gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynadı.
Magazin 25 Mayıs 2016 - 16:29

Zemheri kafede birlikte kahvaltı yapan ikili, çıkışta cam ve çerçeve yapan bir dükkandan sipariş verdi. Bu sırada fotoğraflarının çekildiğini fark eden Özdiken, gazetecilere sırtını dönüp, beş yıldır birlikte olduğu Sangu’yu hızlı adımlarla geride bıraktı. Sangu, sevgilisinin koşar adımlarla bir kafenin arka sokağına girmesiyle büyük şaşkınlık yaşadı. Arkada kalıp ne yapacağını şaşıran genç oyuncu, gözündeki arpacığın geçtiğini söyleyip “Çok şükür iyileştim gözümde bir şey yok ama çok çalışmaktan dışarıya çıkacak vakit yok” dedi.

elcin-sangu-ic

BARIŞ KANKAM OLUR

Kıvanç Tatlıtuğ’un kendisiyle bir dizide oynamak istediğinin hatırlatılması üzerine gülmeye başlayan Sangu “Yine Kıvanç’ı soruyorsunuz. Nasıl bulayım Kıvanç olmuş yani. Hem sonra seviyorum da zaten oyunculuğunu” şeklinde konuştu. Şöhret olmadığını sadece ilgiye alışmaya çalıştığını sözlerine ekleyen Sangu, rol arkadaşı Barış Arduç’la yakınlaştığı sahnelerle ilgili olarak “Bu durumu erkek arkadaşınız kıskanıyor mu?” sorusuna “Kıskanmaz. Barış zaten kankam olur. Biz Gupse, Barış, Yunus zaten görüşüyoruz sürekli” cevabını verdi.