Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elçin Sangu’dan gecikmiş teşekkür
Elçin Sangu’dan gecikmiş teşekkür
Güzel ve başarılı oyuncu Elçin Sangu, 'En İyi Romantik&Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu' ödülü için sosyal medya hesabından teşekkür etti.
Magazin 12 Haziran 2016 - 10:27

Magazin Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği 22. Altın Objektif Ödülleri; medya, siyaset ve sanat dünyasından isimlerin katılımıyla mayıs ayının son günü gerçekleşti. Televizyon Ödülleri başlığında Romantik&Komedi Dizisi kategorisinde ise Kiralık Aşk ve Aşk Yeniden dizileri üç ödülü birden aldı. Kiralık Aşk ve Aşk Yeniden, En İyi Romantik&Komedi Dizisi Ödülü'ne layık görülürken Barış Arduç ve Buğra Gülsoy En İyi Romantik&Komedi Dizisi Erkek Oyuncusu, Elçin Sangu ve Özge Özprinçci En İyi Romantik&Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu dallarında ödülleri topladı.

elcin-sangu-ic

Barış Arduç gecede boy gösterip ödülünü alırken, rol arkadaşı Elçin Sangu geceye katılamadı. Güzel oyuncu böylesi bir organizasyonda ödüle layık görülmenin mutluluğunu ise ödül kendisine ulaştığında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Elinde ödülüyle objektife gülümseyen Sangu, “Yoğun set programından dolayı henüz ulaşabildiğim ödül için teşekkürler” notunu düşmeyi de ihmal etmemiş.