Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Elif Ece Uzun İşte Benim Stilim hakkında konuştu
Elif Ece Uzun İşte Benim Stilim hakkında konuştu
İşte Benim Stilim yarışmacısı Eliz Ece Uzun'dan ilginç açıklama.
Magazin 7 Şubat 2016 - 08:41

Geride bıraktığımız gün erken final yapan İşte Benim Stilim Ünlüler yarışması sona erdi. Gizem Özdilli’nin galibiyetiyle sonuçlanan yarışmanın katılımcılarından Elif Ece Uzun yarışmayla ilgili şaşırtıcı bir gerçeği itiraf etti.

Manken Elif Ece Uzun, önceki gün İstinye Park Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Menajeriyle mağazaları dolaşırken görüntülenen Elif Ece Uzun, geçtiğimiz günlerde elendiği “İşte Benim Stilim” yarışması hakkında açıklamalarda bulundu.

Foto: Ekran görüntüsü - Elif Ece Uzun
SAKİN GÜNLERİMİ ÖZLEDİM

Uzun, “Gerçekten televizyondan izlendiği gibi değil. Gününüzün tamamını yarışma için harcıyorsunuz. Haftada 5 gün çekimler oluyor. Çekim öncesi hazırlıklar alışveriş derken inanın kendime arkadaşlarıma aileme vakit ayıramaz oldum. Sessiz sakin geçirdiğim günlerimi özlemeye başlamıştım. O yüzden yarışmadan da elenmek istediğimi jüri üyelerine söylemiştim. Onlar da beni elediler. Şu anda kafam çok daha rahat, sesiz sakin hayatıma geri döndüm” dedi. Erken final yapan yarışmanın birincisi ise Gizem Özdilli oldu.