Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu dört çocuk doğurmak istediğini söyledi
Eliz Sakuçoğlu dört çocuk doğurmak istediğini söyledi
Sosyal medyada paylaştığı fit fotoğrafları yanında modacı sevgilisi Beran Benan ile de son derece samimi kareleri yine hesabından paylaşan Eliz Sakuçoğlu verdiği bir röportajda ilginç açıklamalar yaptı.
Magazin 19 Haziran 2016 - 10:06

Uzun bir süredir birlikte olduğu ve evlilik yolunda ilerlediği Beran Benan’ın kendisine dört çocuk şartı koyduğunu söyleyen Eliz Sakuçoğlu, “Aşk çocukla taçlanacaktır. Gücüm yeterse 4 çocuk doğururum” şeklinde konuştu. “Hayatta hiçbir şey önüme altın tepsiyle sunulmadı” diyen Sakuçoğlu, “Burnu havada ve egoist biri değilim. Tırnaklarımla kazıyarak bu noktaya geldim” diyerek sözlerini sürdürdü.

eliz-benan-2

“GÜCÜM YETERSE DOĞURMAK İSTERİM”

Sevgilisinin kendisine 4 çocuk şartı koyduğunu söyleyen Eliz Sakuçoğlu, “Aşk çocukla taçlanacaktır. Seneye çocuk sahibi olmak istiyorum. Beran da 1 senedir çocuk sahibi olmak istiyor. Onun babası 8 kardeş olup geniş bir ailede büyüdüğü için bana 4 çocuk şartı koydu. Gücüm yeterse 4 çocuk doğurmak isterim. Ama bir an evvel başlamalıyım. 40'ıma kadar ancak yaparım” dedi.