Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz Sakuçoğlu ve Beren Benan yaptıkları paylaşımla adeta ‘evlendik’ dedi
Eliz Sakuçoğlu ve Beren Benan yaptıkları paylaşımla adeta ‘evlendik’ dedi
Eliz Sakuçoğlu bir süredir birlikte olduğu modacı sevgilisi Beren Benan'la evlendi mi?
Erdinç YAPAN
Magazin 7 Temmuz 2016 - 14:08

Murat Boz’la olan ilişkisiyle milyonlarca insanın tanıdığı bir isim haline gelen Eliz Sakuçoğlu, bu ilişki bittikten sonra özellikle sosyal medya hesabından yaptığı sağlıklı yaşam paylaşımlarıyla öne çıkan bir isim oldu. Etkileyici fiziğiyle hayranlarının beğenisini kazanan Sakuçoğlu, verdiği sağlıklı yaşam tüyolarıyla dikkat çekiyor. Kısa bir süre önce, tasarladığı mayolarla gündeme gelen Eliz Sakuçoğlu, bir süredir modacı sevgilisi Beren Benan’la mutlu bir beraberlik yaşıyor. Kısa süre önce yurt dışında tatile çıkan ikili son yaptıkları paylaşımla takipçilerini heyecanlandırdı.

eliz-sakucoglu-ic-2

ELİZ VE BEREN EVLENDİ Mİ?

Eliz Sakuçoğlu, ikisinin adeta bir evlilik seramonisi sonrası çekilmiş gibi duran bir karelerini paylaştığı iletisine; “Ne yapacağız biliyor musun? Biz tüm dünyada anlatılan en güzel hikayenin içindeymiş gibi yaşayacağız. Bu bizim hayat hikayemiz olacak… Hazır mısın?” notunu da düşünce, Sakuçoğlu’nun takipçileri ikilinin sürpriz bir şekilde 2016’da evlenen ünlüler kervanına katıldığı yorumlarını yaptı.

eliz-sakucoglu