Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eliz’den ‘dövmeye dikkat’ paylaşımı
Eliz’den ‘dövmeye dikkat’ paylaşımı
Eliz Sakuçoğlu vücudundaki çok sayıda dövmeyle dikkat çekiyor.
Magazin 12 Temmuz 2017 - 14:44

Şarkıcı Murat Boz’la yaşadığı ilişkiyle magazin muhabirlerinin takibine giren ve adından söz ettiren Eliz Sakuçoğlu, Boz’la olan ilişkisinin bitmesinin ardından kendisini sağlıklı yaşama ve spora verdi. Özellikle sosyal medya hesabından katıldığı etkinlikler ve spor çalışmalarıyla ilgili paylaşımlarda bulunan Sakuçoğlu, gün geçtikçe gelişen fiziğiyle beğeni toplarken bir yandan da imza attığı mayo ve bikini tasarımlarıyla göz doldurdu. Şimdilerde Beren Benan’la evlilik yolunda ilerleyen bir ilişki yaşayan Eliz Sakuçoğlu aynı zamanda dövme tutkusuyla da öne çıkan bir isim…

eliz-sakucoglu-1

ELİZ DÖVMESİNİ GÖSTERDİ

Vücudunun pek çok yerinde dövmeler bulunan Eliz Sakuçoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda bunları gözler önüne sermekten de geri durmuyor.

eliz-sakucoglu-2

Sakuçoğlu, son olarak sol memesinin yan tarafına yaptığı dövmeyi paylaştığı fotoğrafla takipçilerine gösterdi. Bacağında, kolunda, karnında ve göğüslerinin ortasında dövmeleri bulunan Sakuçoğlu böylelikle dövmelerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

eliz-sakucoglu