Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emina Sandal, iç çamaşırı markasının satışlarını patlattı!
Emina Sandal, iç çamaşırı markasının satışlarını patlattı!
Sırbistan'ın ünlü bir iç giyim markasının mankenliğini yapan Emina Sandal, satışları patlatınca 2018 kataloğu için de teklif aldı. İşte Emina Sandal'ın kusursuz fiziğiyle markanın satışlarını patlatan fotoğrafları...
Magazin 22 Temmuz 2017 - 12:42

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın eşi, 2 çocuk annesi Emina Sandal (35), Sırbistan’ın ünlü bir iç giyim markasının mankenliğini yapmıştı. Marka satışların çok iyi gitmesiyle birlikte seneye de Emina Sandal ile çalışmaya karar verdi.

FİYATINA ZAM YAPTI

Satışları artıran Emina’ya 2018 kataloğu için de teklif geldi. İlk katalog için 600 bin TL alan Emina Sandal bu kez 1 milyon TL istedi.

“FOTOĞRAF ONUN ONAYINDAN GEÇMEDEN YAYINLANAMAZ”

Emina Sandal ise daha önce “Eşiniz kıskanmıyor mu?” sorusunu şöyle cevaplamıştı: “Mustafa çekilen her kareyi görüyor. Fotoğraflar onun onayından geçmeden yayınlanamaz.”

“KARIM ÇOK ZEKİDİR”

Mustafa Sandal ise verdiği röportajda “Karım çok zekidir, ne isterse yapabilir” demiş ve eklemişti: “Bizde anlamsız kıskançlıklar yok, her şey doğal akışında.”

İşte o çekimlerden birkaç kare;

emina-sandal-2emina-sandal-3emina-sandal-1emina-sandal-4
Son güncelleme: 13:36 - 22.07.2017