Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emina Sandal, İrem Derici ile çekilmiş bir kareyi paylaştı
Emina Sandal, İrem Derici ile çekilmiş bir kareyi paylaştı
Rising Star Türkiye yarışmasının iki güzel jüri üyesi Emina Sandal ve İrem Derici, aralarındaki uyumla görenleri imrendiriyor.
Magazin 30 Ağustos 2016 - 13:36

Sempatik ve dobra tavırlarıyla kısa sürede herkesin beğenisini kazanan İrem Derici sadece hayran sayısını artırmadı aynı zamanda ünlüler cephesinden yeni dostlar da kazandı. Son zamanlarda Lider Şahin ile olan birlikteliğiyle magazin gündeminde olan İrem Derici, Rising Star programında birlikte jürilik yaptığı Yılmaz Morgül ile çekildiği selfieleri sosyal medya hesabından paylaşıyor. Programdan gelen son selfie ise Emina Sandal’a ait. Yanına İrem Derici’yi alan Sandal, sosyal medya hesabından kafa kafaya vermiş bir şekilde çekilmiş bir fotoğrafı paylaşmış. Emina Sandal bu kareyi, “Dericistler kıskanmasınlar çünkü ben de onlara dahil oldum… Bu kızı hakikaten çok seviyorum çünkü güzel, tatlı, dobra ve iyi kalpli… Daha ne istersiniz …”

emina-sandal-ic

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.