Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emrah annesinin doğum gününü duygusal satırlarla kutladı
Emrah annesinin doğum gününü duygusal satırlarla kutladı
Emrah, annesinin doğum gününü kaleme aldığı uzun ve duygusal bir metinle kutladı.
Erdinç YAPAN
Magazin 16 Mayıs 2016 - 08:10

Şarkıcı Emrah’ın annesine olan düşkünlüğü, magazin dünyasındaki haberleri yakından takip eden herkesin aşina olduğu bir konudur. Babasını erken yaşta kaybeden başarılı isim, hayat yolculuğunda kendisine kol kanat geren ve onun ihtiyaçlarını karşılamak üzere zor şartlarda çalışan annesinin doğum günününü son derece duygusal satırlarla kutlamış. İşte Emrah’ın o satırları: “Babam ben bir buçuk yaşındayken vefat ettiğinde, işte bu nur yüzlü canım annem hayatının en güzel gençlik yıllarında, ‘Elazığ Güleman Şark Kromları İşletmesi’nde işçi olarak çalışıp beni kanatlarının altına alarak, koruyarak büyüttü ve bu günlere getirdi.

Hiç unutmam ilkokul yıllarındaydı, okuldan çıktıktan sonra çalıştığı yere yanına giderdim ve çalıştığı yerde tabldot yemek çıkardı, kendi yemez bana yedirirdi. Belki bana oyuncak alamadı ya da istediğim kıyafetleri giydiremedi ama hiç bir önemi yok bence. Çok daha önemlisini verdi, yüreğindeki bütün sevgisini, peki neyi öğretti onurlu ve gururlu olmayı sağol varol anam. Ve bugün annemin doğum günü. 76 yaşına girdi. Rabbim sağlıklı ve güzel bir ömür nasip etsin inşallah. Mutlu yıllar canım annem.”