Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emrah darbe girişimi konusunda paylaşımda bulundu
Emrah darbe girişimi konusunda paylaşımda bulundu
Uzun zamandır yurt dışında olan Emrah, Türkiye'ye döner dönmez paylaştı.
Erdinç YAPAN
Magazin 21 Temmuz 2016 - 07:16

Darbe girişimi olduğu sırada yurt dışında olan şarkıcı Emrah yaşananlara uzaktan tanıklık etse de gördükleri onu derinden etkilemiş. Emrah Türkiye’ye döner dönmez sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duygularını göstermiş: “Uzun zamandır yurt dışındaydım ve çok şükür ülkeme Vatanıma Türkiye Cumhuriyetime dönüyorum… Ülkemize vatanımıza planlanan hain darbe girişimi olduğunda ülkemde değildim ve o akşam sabahlara kadar gözlerime uyku girmedi gözyaşlarım dinmedi… Çünkü vatanımızdı söz konusu olan ve vatanımız Türkiye’miz bizim her şeyimizdir. Her an kalbimde canım ülkem vardı… Şunu herkes çok iyi bilmeli bizim ülkemizin varlığını ve bütünlüğünü hiç kimse bozamadı ve bozamayacak. Çünkü biz ülkemizi bayrağımızı vatanımızı çok seviyoruz.. Rabbim Türkiye Cumhuriyetimizi haince ve kalleşçe Darbe yapmak isteyenlerden korusun.. DARBEYE HAYIR…..

İLGİLİ HABEROktay Kaynarca kendisine yöneltilen eleştirilere sert yanıt verdiOktay Kaynarca kendisine yöneltilen eleştirilere sert yanıt verdi

Son güncelleme: 07:17 - 21.07.2016