Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Karayel karıştığı kavga hakkında konuştu
Emre Karayel karıştığı kavga hakkında konuştu
Bir Kadın Bir Erkek dizisiyle milyonlarca insanın sevdiği ve tanıdığı bir isim haline gelen Emre Karayel, Bebek'te karıştığı kavga hakkında konuştu.
Magazin 22 Eylül 2016 - 09:15

Sinemanın ve beyazcamın başarılı isimlerinden Emre Karayel’in, geride bıraktığımız günlerde Bebek’teki ünlü bir mekanda kavgaya karıştığı ve bir genci yumrukladığı iddia edilmişti. Karayel bu iddiaları doğruladı ve pişman olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:”Mekan çok kalabalıktı, tuvalet önünde de sıra vardı. Herkes bekliyordu. Bu çocuk hiç durmadan söyleniyordu. Buna dayanamadığıım için ‘Hadi geç’ diyerek sıramı ona verdim. Söylenmeyi sürdürdü. Çıktığında benim olayla ilgili yanımdakilerle konuştuğumu duyup ‘Sen hâlâ beni mi konuşuyorsun’ diyerek küfür etti. Küfürü duyunca öfkelenip bir kere vurdum. Ama bundan dolayı sonradan pişman oldum. Genç ve alkollü bir çocuktu sonuçta, hiç gerek yoktu.”

Son güncelleme: 09:16 - 22.09.2016