Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Karayel’in kumarda 100 bin dolar kaybettiği iddia edildi!
Emre Karayel’in kumarda 100 bin dolar kaybettiği iddia edildi!
Uzun süredir ekranlarda görünmeyen oyuncu, kendisini şans oyunlarına kaptırdı. Emre Karayel'in pokerde yaklaşık 100 bin dolar kaybettiği ve üç aydır Kıbrıs'taki casinolara giriş yapamadığı iddia edildi. Uzun yıllardır şans oyunu oynadığı söylenen Karayel'in birkaç gayrimenkulünü de gözden çıkardığı gelen iddialar arasında.
Magazin 14 Eylül 2017 - 10:12

Başrolünü Demet Evgar ile paylaştığı ‘Bir Erkek Bir kadın’ dizisiyle ünlenen oyuncu Emre Karayel‘in kumarda 100 bin dolar kaybettiği iddia edildi.

KARAYEL’İN YARIŞ ATLARI VAR

Günaydın’ın haberine göre; at yarışlarına da oldukça meraklı olan oyuncunun, yarış atları da var. Ancak Karayel’in atları henüz hiçbir koşuda birinci olamadı. Ekranların sevilen oyuncusu Emre Karayel’in başı son günlerde şans oyunları ile dertte girdi.

emre-ic

EMRE KARAYEL KİMDİR?

18 Ekim 1972’de Osmaniye’de dünyaya geldi. Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nde İktisat Bölümü'nü kazanan oyuncu, üniversite değiştirdi ve Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'ne geçiş yaptı. Ghetto, Azizname gibi oyunlarla profesyonel tiyatroya başladı. Daha sonra Bir İstanbul Masalı, Bizim Evin Halleri, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde yer alarak Türk halkı tarafından tanınsa da asıl büyük şöhretine Demet Evgar ile başrolünü paylaştığı 1 Erkek 1 Kadın dizisi ile kavuştu. İlk beyazperde denemesini ise yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı Polis ile yaptı. Bunu Tutsak, Zincirbozan, El Değmemiş Aşk gibi yapımlar izledi.

Son güncelleme: 11:18 - 14.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.