Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Kaya’dan Demet Akalın’a: Nefret ederek cevaplıyorum!
Emre Kaya’dan Demet Akalın’a: Nefret ederek cevaplıyorum!
Şarkıcı Emre Kaya'nın “Artık Demet’e şarkı vermem; çünkü kalbimi kırdı. Yola yeni çıktığım dönemlerde besteciliğime hakaret etti” sözleri ile başlayan polemik karşılıklı atışmalarla sürüyor.
Magazin 12 Eylül 2017 - 07:38

Kaya’nın “Artık Demet'e şarkı vermem çünkü kalbimi kırdı. Yola yeni çıktığım dönemlerde besteciliğime hakaret etti” sözleri üzerine Demet Akalın: “Ay senden şarkı falan isteyen yok. ‘Anma adımı’ dedikçe her gün ağzındayım yeter be! Sana vereceğim manşeti susana veririm!” sözlerini sarf etmişti.

“SEN BANA NE MANŞET VERECEKSİN YA?”

Demet Akalın’ın cevabının ardından Emre Kaya da Twitter hesabından Demet Akalın’a “Sen bana ne manşet vereceksin ya? Benim sana ihtiyacım mı var? Senin hakkında soru soruyorlar, ben de cevaplamak zorunda kalıyorum, nefret ederek!” şeklinde cevap verdi.

emre-kayaDEMET AKALIN İLE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNMÜYORUM
‘Laf Bende Kalmasın’ isimli programa konuk olan şarkıcı Emre Kaya, besteciliği ile ilgili olumsuz yorum yapan Demet Akalın, için ben zaten senelerdir beste yapıyorum Murat Dalkılıç, Yıldız Tilbe gibi birçok ünlüye senelerdir beste veriyordum zaten . Sadece Ankara'da yaşadığım için bu kadar ön planda değildim. Artık İstanbul’da yaşıyorum sanatçılara butik olarak çalışıp besteler hazırlıyorum ama Demet Akalın ile çalışmayı düşünmüyorum ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 16:52 - 08.12.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.