Reklamsız Sözcü

Emre Kaya’nın modellerden oluşan orkestrası

Emre Kaya, modellerden oluşan kadınlar orkestrası ile de dikkat çekti.
16:0913 Kasım 2016
Emre Kaya’nın modellerden oluşan orkestrası
Emre Kaya, modellerden oluşan kadınlar orkestrası ile de dikkat çekti.

Yeni hiti “Dın Dın ” ile listelere hızlı bir giriş yapan Emre Kaya 12 Kasım’ da Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konser ile sevenlerini coşturdu. Kaya hazırlıkları 3 ay süren büyük şova imza attığı konseri için, sahne performansının yanı sıra, dekor ve şovları ile güzel bir şova imzasını attı.

emrekaya

SAHNEDE ‘MELEK’ VAR

9 şarkıda sahneye çıkan 8 dansçı toplamda 3 kostüm değiştirdi. Bir dansçının melek kanatlı kostümü ise Victoria’s Secret meleklerinin, sahne şovlarında giydiği kostümleri anımsattı. Konserin kreatif danışmanlığını yapan Selim Akar tarafından özel tasarlanan pilot tulumuyla basın mensuplarının karşısına çıkan Kaya'nın 500'e yakın yıldızın kullanıldığı kostümündeki yıldızlar basın mensuplarının dikkatini çekti.

Emre Kaya, uluslararası top modellerden oluşan kadınlar orkestrası ile de dikkat çekti. Sahnede birbirinden ünlü top modeller çeşitli enstrümanlar ile Kaya'ya eşlik etti. Gecenin en çok konuşulan olayı ise “Çatlat” şarkısında Kaya'nın koreografi dışına çıkarak, dansçısını dudağından öpmesi oldu.

Son güncelleme: 16:1013.11.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp