Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Emre Matraş kimdir? Deri kralı veliahtı Emre Matraş zor durumda!
Emre Matraş kimdir? Deri kralı veliahtı Emre Matraş zor durumda!
Emre Matraş, bir dönemin deri kralı veliahtı olan ve babasının ölümünden sonra amcası ile miras davasına giren eski işadamı, şu sıralar zor günler yaşıyor. Peki Emre Matraş kimdir, kaç yaşındadır?
Magazin 7 Ekim 2016 - 15:05

Emre Matraş, bir dönem Türkiye en zengin işadamlarından biri sayılıyordu. Matraş Deri’nin eski veliahtı Emre Matraş, şu sıralar zor günler yaşıyor. Park köşelerinde objektiflere takılan Emre Matraş’ın şu an çalışmadığı ve yüklü miktarda borçlu olduğu için eski günlerine dönebilmek amacıyla amcasına açtığı miras davasının sonucunu bekliyor. Emre Matraş, miras davasının kendi lehine sonuçlanması sonrasında soyadının değiştireceğini söyledi ve “200 bin dolarlık arabalar kullanıyordum ama şu an Akbil dolduracak para bulamıyorum. Diğer yolculardan rica ediyorum.” diye sözlerine ekledi. Emre Matraş’ın annesine ilaç alacak, otobüse binecek parası bile olmadığı ve günlerini parklarda geçirdiği söyleniyor. Peki Emre Matraş kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

EMRE MATRAŞ KİMDİR?

Emre Matraş, 1975 yılında İstanbul’da doğdu. Emre Matraş’ın babası Matraş Deri’nin ortaklarından olan  Necati Matraş, annesi Gülşem Matraş’tır. Babasının 2008 yılında ölümünden sonra miras hakkını 2012 yılında 12,5 milyon dolara bir işadamına satan Emre Matraş, bu yüzden amcası ile miras davasına girdi ve bu dava halen sürmektedir.

Emre Matraş, 1994 yılında çıkardığı Yaz Aşkları albümü ile müzik piyasasına girdi. Bu albümdeki “Çal Çal Oyna” adlı parçası ile hatırı sayılır bir hayran kitlesi oldu. Bu albümden iki sene sonra çıkardığı “Feryadım Göklere” adlı single ile aynı etkiyi gösteremeyince müzik hayatına veda etti.

Emre Matraş, 1997 yılında Hale Keleş ile evlendi. Üç sene süren evliliğinde Esen ve Esin adında iki çocuğu olmuştur. İlk eşinden boşandıktan bir ay sonra 2010 Ağustos ayında Yeşim Erçetin ile evlendi. Bu evlilikten ise Masal adında bir çocuğu oldu.