Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En seksi Adriana Lima selfieleri
En seksi Adriana Lima selfieleri
Spor salonunda, uçakta, arabada, şehir turunda... İşte karşılaşabileceğiniz en seksi Adriana Lima selfieleri...
Magazin 12 Kasım 2016 - 12:49

Adriana Lima’yı sosyal medya hesaplarından takip ediyorsanız, nasıl bir selfie sever olduğunun da farkına varmışsınız demektir. Spor salonunda, uçakta, arabada, şehir turunda… Onun için selfie çekmek adeta bir tutku desek, sanıyoruz abartmış olmayız. Hal böyle olunca, 35 yaşındaki modelin Instagram hesabına zoom yapıp, en seksi selfielerini bir araya getirdik.

Adriana Lima’nın Instagram hesabını biraz kurcalarsanız, selfielerinin pek çoğunun makyajsız olduğunu görebilirsiniz.

1
Her yerde selfie çekme bağımlılığı olan Lima, ‘duş sonrası ayna karşısında selfie çekme’ trendinin de yakın takipçisi. 2Uyumadan önce Adriana Lima selfieleri ise Instagram hesabında sıkça karşısınıza çıkacak, muhtemel karelerden.

3

Aynada fotoğraf çekmeyi seven Lima’nın bir diğer favorisi de yırtmaçlı selfieleri… 4İyi bir Instagram kullanıcısı spor salonuna girerken, spor anında ve sonrasında selfie çekmesi gerektiğini çok iyi bilir. Adriana Lima da bunu en iyi bilenlerden…

5

Bir yaz günü plajda paylaştığı selfiesi… Cilt güzelliğine güvenen 35 yaşındaki Adriana Lima’nın makyaksız fotoğrafları en çok beğeni alan kareler arasında. 6

Adriana Lima da olsanız, sosyal medya trendlerini takip etmeniz gerekiyor. Bu trend ‘duck face pozu’ olsa bile… 7Ve Adrina Lima’nın Instagram’ı ateşe verdiği o kare… Ünlü modelin bu fotoğrafı 200 bine yakın beğeniyle sosyal medyaya damgasını vurmuştu.

8

 

 

Magazin 12 Kasım 2016 - 12:49