Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
En sıradışı hangisi? İdo Tatlıses, Oğulcan Engin, Engincan Ural mı?
En sıradışı hangisi? İdo Tatlıses, Oğulcan Engin, Engincan Ural mı?
İdo Tatlıses, Oğulcan Engin ve Engincan Ural... Üç isim de doğuştan ünlü. Anne ve babaları Türkiye'nin gündeminden düşmeyen 'efsanevi' magazin figürleri... Ancak üç isim de ailelerinden sıyrılıp, bambaşka imajlarla gündemde. Peki, sizce en sıradışı olan hangisi?
Magazin 17 Eylül 2017 - 15:35

İbrahim Tatlıses, Seda Sayan ve Sibel Can… Son 30 yılın magazin dünyasının zirvesinde yer alan isimler. Yaptıkları her şey manşetlerde yer aldı. Halkı peşinden sürüklediler. Hem müzik kariyerleri hem de özel hayatlarıyla merak konusu oldular. İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo, Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin ve Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural neredeyse Türk basınının kucağına doğdu. Büyümeleri, genç birer insan olmaları yakından takip edildi.

Şimdilerde ebeveynlerinin çizdiği profilin dışında uçarı, her şeyi yapmaya hazır, çılgın ve hızlı hayatın birer özneleri… Aileleri yıllardır kurdukları ‘ayağı yere basan imaj’larıyla hayatlarını sürdürürken, çocukları ‘sıradışı’lıkta sınır tanımıyor…

İdo Tatlıses moda haftasında podyuma çıkıp, sıradışı dövmelerini sergilemekten geri durmuyor.

Oğulcan Engin Burning Man Festivali’ndeki taytıyla poz vermekten çekinmiyor.

Engincan Ural ise ‘ilginç’ kıyafetiyle magazine yakalanmaktan dolayı sıkıntı duymuyor…

Sözcü.com.tr, okuyucularına bu iç isimden en çok hangisinin ‘sıradışı’ olduğunu soruyor…

Son güncelleme: 15:37 - 17.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.