Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Akyürek’e Kürk Mantolu Madonna’da oynaması için teklif götürülecek
Engin Akyürek’e Kürk Mantolu Madonna’da oynaması için teklif götürülecek
Ekranların yakışıklı oyuncusu Engin Akyürek'e sinema filmi yapılması düşünülen Kürk Mantolu Madonna'da oynaması için tekli götürüldü.
Magazin 1 Kasım 2016 - 07:22

Sebahattin Ali'nin unutulmaz eseri “Kürk Mantolu Madonna”nın beyaz perdeye aktarılma girişimlerinde oyuncu Engin Akyürek'e o önemli rol teklif edildi. Anlaşma olması halinde Engin Akyürek, Raif Efendi rolünü üstlenecek. Uzun boylu, esmer, zayıf bir adam olan Raif Efendi rolüne uygun bulunan Akyürek teklife olumlu yanıt verdi, ancak imzalar henüz atılmadı.

ECE YÖRENÇ SENARYOYA İMZA ATACAK

Ay Yapım'ın yapım haklarını satın aldığı eserin senaryo çalışmalarını Halit Ziya Uşaklıgil'in ‘Aşk-ı Memnu' ve Reşat Nuri Güntekin'in ‘Yaprak Dökümü' eserlerini televizyon dizisine dönüştüren Ece Yörenç'in yapacağı belirtildi. Azap Yolları, Hanende Melek, Kuyucaklı Yusuf, Gramofon Avrat, Hasan Boğuldu, Devlerin Ölümü, ve Kar Beyaz'ın ardından yapılan sekizinci Sabahattin Ali uyarlaması olacak.

İLGİLİ HABERSabahattin Ali'nin kızı Filiz Ali'den Kürk Mantolu Madonna tartışması yorumuSabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’den Kürk Mantolu Madonna tartışması yorumu

BEREN SAAT’E MARİA PUDER ROLÜ TEKLİF EDİLMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi Kürk Mantolu Madonna'nın kadın karakteri olan Maria Puder rolü için Beren Saat'e teklif götürüldüğü haberleri gündeme gelmişti.

İLGİLİ HABERBeren Saat'ten Kürk Mantolu Madonna açıklamasıBeren Saat’ten Kürk Mantolu Madonna açıklaması

İLGİLİ HABERSosyal medya yıkıldı! Funda Özkalyoncu ‘Kürk Mantolu Madonna'yı şarkıcı Madonna sandıSosyal medya yıkıldı! Funda Özkalyoncu ‘Kürk Mantolu Madonna'yı şarkıcı Madonna sandı