Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Akyürek’in partneri Fahriye Evcen oldu
Engin Akyürek’in partneri Fahriye Evcen oldu
Son zamanlarda reklam kampanyaları için kamera karşısına geçen Fahriye Evcen, 2 yıl aradan sonra, merakla beklenen bir dizi projesiyle ekrana dönecek.
Magazin 15 Kasım 2016 - 08:23

Merakla beklenen ‘Esaretin Bedeli' dizisinde Engin Akyürek ve Sarp Levendoğlu'yla birlikte kamera karşısına geçecek isim Fahriye Evcen oldu.

TİMS Productions, yeni dizisi ‘Esaretin Bedeli’nde başrole seçtiği Engin Akyürek'in “Partnerim etkili bir kadın oyuncu olsun” isteğini yerine getirdi ve Fahriye Evcen'e teklif götürdü. 2 yıldır ekranlardan uzak kalan Evcen, yapım şirketinin teklifini kabul etti.

levend

Senaryosunu Elif Usman Ergüden'in yazdığı, yönetmenliğini Umur Turagay'ın üstlendiği dizide Engin Akyürek, doktorlukta uzmanlık unvanı almaya hazırlanırken kendini hapiste bulan bir genci canlandıracak. Evcen ise çocukken kalp nakli yapılan, ağabeyleri karanlık işlere bulaşmış idealist bir avukatı oynayacak. Dizinin Ömer isimli kötü adamına ise Sarp Levendoğlu hayat verecek.

Son güncelleme: 08:31 - 15.11.2016