Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Altan Düzyatan film ve dizi arasındaki seçimini yaptı
Engin Altan Düzyatan film ve dizi arasındaki seçimini yaptı
Romantik Komedi filmi serisinin yeni bölümünde yer alıp almayacağı yılan hikayesine dönen Engin Altan Düzyatan, kararını verdi.
Magazin 1 Mayıs 2016 - 08:36
Diriliş Ertuğrul dizisiyle büyük bir başarı kazanan ve kariyerinde önemli bir adım atan Engin Altan Düzyatan, bir yandan da sinemada boy gösteriyor. Yine büyük başarı kazanan Romantik Komedi filminin üçüncüsünde oynayacak olan Düzyatan’ın bu projesi dizi çekimleri yüzünden riske girmiş sonrasında da dizi yapımcısıyla Düzyatan arasında projeyle ilgili anlaşmazlık çıkmıştı.

engin-altan-ic-2

Geride bıraktığımız yaz ertelenen filmin çekimleri için hazırlıklar başlandı. Kadroyu değiştirmek istemeyen yapımcı, ilk iki filmde başrolde olan Engin Altan Düzyatan'la bir kez daha masaya oturdu. Ancak iddiaya göre ünlü oyuncu, senaryoya ısınamadığı gerekçesiyle teklifi reddetti.

engin-altan-ic

Astronomik ücrete rağmen “hayır” yanıtından dönmeyen Düzyatan'ın bu yazı dinlenmeye ayıracağı, eşi Neslişah Alkoçlar ve ocak ayında dünyaya gelen oğulları Emir'le uzun bir tatil yapacağı söyleniyor.