Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Altan Düzyatan ilk kez konuştu
Engin Altan Düzyatan ilk kez konuştu
'Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Altın Kelebek Ödül töreninde yaşananlar hakkında ilk kez konuştu.
Magazin 20 Kasım 2016 - 09:00

‘Diriliş Ertuğrul’a verilen ‘En iyi Dizi’ ödülünü almak için sahneye çıkan ekip, hostesin yanlış yönlendirmesi sonucu teşekkür konuşması yapamamıştı. Bunun üzerine ödülün iade edildiği açıklanmıştı. Sonrasında durumu düzeltmek adına sahneye çıkan Okan Bayülgen’in açıklamaları geceye damga vurmuş, konuşma krizini daha da büyütmüştü. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan dizinin yıldızı Engin Altan Düzyatan, Akşam’a ödül krizine ilişkin çarpıcı bir yorumda bulundu. Ünlü oyuncunun hedefinde özür dilerken kullandığı ifadelerle tepki çeken sunucu Okan Bayülgen vardı. Düzyatan, “Okan Bayülgen’den beklenilen sözlerdi. Onun tarzında bir cevaptı” dedi.

İLGİLİ HABEROkan Bayülgen'den Diriliş Ertuğrul açıklamasıOkan Bayülgen’den Diriliş Ertuğrul açıklaması

İLGİLİ HABERDiriliş Ertuğrul'un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!Diriliş Ertuğrul’un senaristi Altın Kelebek ödülünü iade etti!

Son güncelleme: 09:14 - 20.11.2016