Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erdal Beşikçioğlu: ’46’yı sektör istemedi
Erdal Beşikçioğlu: ’46’yı sektör istemedi
Geçen sezon '46' dizisiyle dikkat çeken Erdal Beşikçioğlu, bu sezon dizinin devam etmeyeceğini sitem dolu sözlerle söyledi.
Magazin 2 Kasım 2016 - 15:49

Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, önceki gün eşi Elvin Beşikçioğlu ile Arnavutköy'deki bir mekânda kahvaltı yaparken objektiflere yansıdı. Beşikçioğlu, geçtiğimiz haftalarda ertelediği tiyatro oyunu ‘Marquis de Sade'yi 4 Kasım'da sahneleyeceklerini belirtip, bu nedenle yoğun bir tempoyla çalıştıklarını söyledi.

‘Sade' karakterinin zor bir rol olduğunu belirten ünlü oyuncu, geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden ’46’ dizisinin devam edip etmeyeceği sorusunu ise;

erdal

“İstemediler. Sektör devamını istemedi. Çünkü şartları onlar sunuyor” diye yanıtladı. Beşikçioğlu, bu yıl ekranlarda olmasının zor bir ihtimal olduğunu da belirtip ekledi: “Bu sezon iki ağır oyun var ve onlarla vakit geçireceğiz. Bir dizi projesinde yer almam zor görünüyor”…

Son güncelleme: 17:15 - 02.11.2016