Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erdem Yener’den yeni albüm müjdesi
Erdem Yener’den yeni albüm müjdesi
Erdem Yener, 'Çıplak' ismini verdiği ikinci albümünü yayınladı.
Magazin 21 Kasım 2016 - 17:26

Müzisyen ve oyuncu Erdem Yener, 2008 yılında çıkardığı  ilk albümü Kirli ve 2013 yılında çıkardığı teklisi Rüyalar Kızı’nın ardından ‘Çıplak’ ismini verdiği ikinci albümünü yayınladı.

DOĞDUĞUM GİBİ YAŞAMAYI SEÇİYORUM!
Erdem Yener ‘Çıplak’ albümünün daha düz ve direkt bir iletişim biçimi için kendisine aldığı notlardan oluştuğunu ifade ediyor. Müzisyen yeni  çalışmasını; ‘Yargılanmaktan korkmamak gerektiğini anlatıyor bu albüm. Düz konuşuyor, net anlatıyor. Giyinik olanı herkes soymak ister ama çıplak olana dokunmak cesaret ister.’ şeklinde özetliyor.
erdemyener1
”ÇIPLAK” 11 KASIM’DA DİNLEYİCİ İLE BULUŞTU!
Çıkış parçası olan ” Gece ” nin söz ve müziği Gürkan Kömürcü, düzenlemesi ise Ozan Tügen imzası taşıyor. Albümde bulunan diğer 8 şarkının söz ve müzikleri de Erdem Yener’in kaleminden dökülmüş…
erdemyenerciplak
Berent Baytekin’in yönetmenliği ve Firar Güney Kayran’ın görüntü yönetmenliğinde çekilen Gece şarkısının klibi; Tuzla, Şile ve Ümraniye Platoları olmak üzere üç ayrı mekanda toplamda iki günde çekildi. Çıplak ” ve ilk video klibi 11 Kasım’da tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı. Çıplak albümü ilerleyen günlerde tüm müzik marketlerde..
İLGİLİ HABERGüldür Güldür ekibinden Erdem Yener de ayrıldıGüldür Güldür ekibinden Erdem Yener de ayrıldı