Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erhan Çelik, Gülben Ergen’e boşanma davası açtı
Erhan Çelik, Gülben Ergen’e boşanma davası açtı
'Gülben Ergen ve Erhan Çelik evliliği bitiyor' haberlerine net cevabı Erhan Çelik verdi.
Magazin 18 Kasım 2016 - 16:19

2014 yılında dünyaevine giren Gülben Ergen ile Erhan Çelik evliliğinde krizler yaşandığı iddia edilmiş, canlı yayına bağlanan Ergen iddialara “Üç oğlumla birlikte Amerika'ya gideceğim. Cevap hakkımı dönüşüme saklıyorum” diyerek net bir cevap vermemişti. Ancak Erhan Çelik, Ergen’den önce davrandı ve boşanma davası açtığını Twitter hesabından paylaştı. Çelik’in açıklamasından sonra Gülben Ergen de sessiz kalmadı ve sosyal medya hesabından, elinden çıkardığı yüzüğüne dikkat çekerek “Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur” notunu düştü. Art arda gelen ‘benim kararım’ açıklamaları kafaları karıştırdı.

erhanic

BOŞANMA DAVASINI ÇELİK AÇTI

GÜLBEN ATAĞA GEÇTİ

gulben

Erhan Çelik’in Twitter paylaşımından sonra, Gülben Ergen de elinde tespih ve yüzüğünü çıkardığı görülen bir paylaşımla açıklama yaptı:

“Yoluma tek başıma devam etmeye karar verdiğim doğrudur… Kararım en hayırlısıdır… Bundan sonra yolum hep aydınlık ve ışıklıdır. Olan her ne ise benim ve oğullarım için en hayırlı olandır.”

İLGİLİ HABERGülben Ergen boşanıyor iddiasıGülben Ergen boşanıyor iddiası

İLGİLİ HABERGökhan Özen ile Selen Sevigen boşandıGökhan Özen ile Selen Sevigen boşandı

Son güncelleme: 17:20 - 18.11.2016