Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkan Petekkaya, Rahşan Gülşan’ın yazısı hakkında paylaşımda bulundu
Erkan Petekkaya, Rahşan Gülşan’ın yazısı hakkında paylaşımda bulundu
Erkan Petekkaya, Rahşan Gülşan'a söylediklerini olduğu gibi yazdığı için teşekkür etti.
Magazin 17 Mart 2016 - 12:32

Yazarımız Rahşan Gülşan’ın geçtiğimiz pazartesi Nurgül Yeşilçay ile ilgili yazdığı yazı sonrası, telefonları susmamış; Erkan Petekkaya’nın da içinde bulunduğu birçok telefon konuşması yapmış. Gülşan, Petekkaya’nın cevap hakkına saygı duyarak, bugünkü yazısında Petekkaya ile olan konuşmasının bir bölümünü yayınladı.

Gülşan’ın bugünkü yazısının yayınlanmasından sonra, Petekkaya, sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaşarak;

 

“Sevgili Rahşan Gülşan’ın telefon görüşmemiz sonrası kaleme aldığı yazısı hakkında: Ses yazıya döküldüğü zaman farklılaşabiliyor. Okunan cümleler, okuyanın ön yargısına göre yanlış bir anlam kazanabiliyor maalesef. ‘Ben Nurgül’ün nesini taciz edeceğim? Beyonce mu o?’ cümlesinin edilme amacı Nurgül Yeşilçay’ın dipsiz egosuna mübalağa ile atıfta bulunmaktır. Bir dünya yıldızının dahi, tüm şöhretine rağmen, partneri için ‘bana asıldı’ imasında bulunacak kadar; bu sektörde yıllarca emek vermiş usta yönetmenine ‘yönetmen bozuntusu’ diyecek kadar küstah ve ego sahibi olamayacagını anlatmak istedim. Konuşmamda da söylediğim gibi ıssız bir adada kalsak, Nurgül’e onun söylediği gözle -onun da çok çok iyi bildiği gibi- bakmadım, bakmam da. Sevgili Rahşan hanıma söylediklerimi olduğu gibi yazdığı için ayrıca teşekkür ederim. Karşı tarafın attığı iftiralar yenilir yutulur cinsten olmadığı için cevap hakkımı kullanmak zorunda kaldım. Zaten yapımcı şirketimiz gerekli süreci başlatmıştır. Çok üzüldük çok yorulduk, artık konuşmak istemiyorum. Ülkemizin gündemini böyle saçma sapan bir konu ile meşgul ettiğimiz için kamuoyundan kendi adıma özür dilerim. Saygılarımla” notunu düştü.

Son güncelleme: 14:42 - 17.03.2016