Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkan Petekkaya yandı!
Erkan Petekkaya yandı!
Paramparça dizisiyle hayranlarının sayısını artıran Erkan Petekkaya ailesiyle çıktığı tatilde talihsiz bir kaza yaşadı.
Magazin 11 Ağustos 2016 - 09:15

Ekranların başarılı oyuncularından Erkan Petekkaya’nın ailesine ne kadar düşkün olduğunu onu sosyal medya hesabından takip edenler bilecektir. Petekkaya, geçtiğimiz günlerde ailesiyle denizin ortasında yangın paniği yaşadı. Ünlü oyuncu, E.Petekkaya isimli Ketch tipi ahşap teknesiyle eşi Didem Hanım ve oğlu Cem'i yanına alarak Göcek'ten Yunanistan'ın Rodos Adası'na gitmek üzere denize açıldı. HT Magazin’in haberine göre, Petekkaya’nın bu yolculuğu talihsiz bir kazaya sahne oldu ve Göcek’ten Rodos’a giderlerken kendi adını taşıyan teknesinde yangın çıktı. Ünlü oyuncu, eşi ve oğlunu zodyak botla karaya çıkardı.

erkan-petekkaya-ic-2

YANGIN MAKİNE DAİRESİNDE ÇIKTI

Açıldıktan kısa bir süre sonra gulet tipi lüks teknenin makine dairesinde yangın çıktı. Kaptanın uyarısıyla durumu fark eden Petekkaya, eşi ve oğluyla birlikte tekneye bağlı zodyağa binerek karaya çıktı. Etraftaki teknelerin yardımıyla kontrol altına alınan yangın sonrası tekne tersaneye çekilerek tamir edildi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.