Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkan Petekkaya’dan ‘Nurgül öpüşme yüzünden ayrılmadı’ açıklaması
Erkan Petekkaya’dan ‘Nurgül öpüşme yüzünden ayrılmadı’ açıklaması
Erkan Petekkaya, Nurgül'ün ayrılma sebebi bambaşka şeklinde konuştu.
Magazin 6 Mart 2016 - 13:46

Erkan Petekkaya, Paramparça dizisinden sürpriz bir şekilde ayrılan Nurgül Yeşilçay’la ilgili şok bir açıklama yaptı. Büyük beğeniyle izlenen reyting rekortmeni dizi Paramparça geride bıraktığımız yılın son günlerinde Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılacağı yönünde çıkan haberlerle gündeme gelmişti. Başrol oyuncusu Erkan Petekkaya ile çekilen bir öpüşme sahnesinin yarattığı kriz sonrası diziden ayrıldı haberleri yapılan Nurgül Yeşilçay konuyla igili açıklama yapmamıştı. Herkes böylesi bir sebebin nasıl olup da bir anda büyük bir krize döndüğünü merak ederken, beklenen itiraf Erkan Petekkaya’dan geldi.

Foto: Bülten 

GERÇEĞİ ANLATIRSAM KÖTÜ OLUR

Dizinin jönü Erkan Petekkaya, beklenmedik ayrılık sonrası olay yaratacak sözler sarf etti: “Onun diziden gitmesine hiç etkim yok. Öpüşme krizi vs. hepsi yalan, hedef şaşırtma! Ama gerçeği ben anlatmam. Gerekirse anlatırım, çok kötü olur. Gerçek bambaşka.”

“HERKES KENDİ KADERİNİ BELİRLER”

Posta gazetesinden Canan Danyıldız’ın sorularını yanıtlayan Petekkaya, sözlerine şöyle devam etti: “Kol kırılır yen içinde kalır. Herkes kendi kaderini kendi belirler. Gerçek o kadar kötü ki, anlatsam yer yerinden oynar. Ben bunu yapmam.”