Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşi Murat Başoğlu’ndan boşanan Hande Bermek’ten ilk açıklama
Eşi Murat Başoğlu’ndan boşanan Hande Bermek’ten ilk açıklama
Kendisini aldatan kocası Murat Başoğlu'ndan tek celsede boşanan Hande Bermek ilk açıklamayı avukatı aracılığıyla yaptı.
Magazin 12 Eylül 2017 - 13:06

Kuşadası Adliyesi’nde gerçekleşen boşanma sonrasında basın açıklaması yapacağı duyurulan Hande Bermek, bu açıklamayı avukatı aracılığıyla gerçekleştirdi. Eşi Murat Başoğlu’ndan anlaşmalı olarak boşanan Hande Bermek şunları söyledi:

Müvekkilim Hande Bermek ve Murat Başoğlu gördükleri lüzum üzerine ortaklaşa bir kararla evliliklerini sonlandırma kararı almış ve 11.09.2017 tarihinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır.
Tüm kamuoyunun gözleri önünde yaşanan bu çok zorlu süreçte müvekkilim ve ailesi hakkında birçok asılsız, hiçbir hukuki mesnete dayanmayan, hakaret ve tehdit boyutuna varan çeşitli haberler ve yayınlar yapılmıştır. Müvekkilim Hande Bermek bütün yapılmış ve yapılacak haberler ve yayınlar için hukuki ve cezai haklarını sonuna kadar kullanarak sorumlular hakkında gereken tüm başvuları yapacağını üzülerek bildirmektedir. Bundan sonraki sürece saygı gösteren herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Hande Bermek Vekili
Av.Aslı Çelik Hatemi

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.