Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Teoman eski eşiyle Bodrum’da buluştu
Teoman eski eşiyle Bodrum’da buluştu
Şarkıcı Teoman önceki gün eski eşi Ayşe Kaya ve kızı Zeyno’yla Nil Karaibrahimgil’in teknesinde buluştu. Eski eşler, kızları Zeyno’yu denize sokup keyifli bir gün geçirdi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 27 Temmuz 2016 - 01:41

Şarkıcı Teoman önceki gün eski eşi Ayşe Kaya ve kızı Zeyno'yla Nil Karaibrahimgil'in teknesinde buluştu. Eski eşler, kızları Zeyno'yu denize sokup keyifli bir gün geçirdi.

NiL'E MiSAFiR OLDULAR

Nil Karaibrahimgil, eşi Serdar Erener ve oğlu Aziz Arif'le yaz sezonunu geçirdikleri teknelerinde misafir ağırlamaya devam ediyor. Karaibrahimgil, önceki gün Teoman ve eski eşi Ayşe Kaya'yı Bodrum Gümüşlük'te demirli teknesinde ağırladı. Teoman tekneye eski eşinden birkaç saat sonra botla geldi.

36

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTi

Yaz tatilinde vaktini minik kızı Zeyno'ya ayıran Teoman, misafir oldukları teknede kızı ve eski eşi denize girerken bol bol fotoğraf çekti. Nil Karaibraimgil ise oğlu Aziz Arif uyuduğundan Teoman'ın kızıyla oyunlar oynadı. 39 yaşındaki Karaibrahimgil'in kusursuz fiziği dikkat çekti.

35
Son güncelleme: 06:30 - 27.07.2016