Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eski eşlerin dostluğu devam ediyor
Eski eşlerin dostluğu devam ediyor
Beşiktaş Spor Kulübü’nün eski başkanlarından Serdar Bilgili, kısa bir evlilik yaptığı spiker Nazlı Çelik’le Bodrum’da bir araya geldi. İkilinin dost kalmış oldukları fotoğraflara yansıdı.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 5 Eylül 2016 - 00:48

6 AY EVLİ KALDILAR

İşadamı Serdar Bilgili ve haber spikeri Nazlı Çelik, 14 Şubat 2015, Sevgililer Günü'nde Madrid'de nikah masasına oturmuştu. Çiftin evliliği kısa sürmüş, aynı yılın eylül ayında sona ermişti. Boşanma sonrası ayrılık hakkında çeşitli yorumlar yapılmıştı.

nazli-celik--(1)

ÖZLEM GİDERDİLER

Yurtdışından gelen misafirleriyle birlikte Antonis Remos'un Bodrum konserini izlemeye giden Serdar Bilgili, eski eşiyle karşılaştı. Bar önünde karşılaşan Çelik ve Bilgili, birbirlerini öperek sarıldılar ve sohbet ettiler. Bu görüntüler, çiftin kötü ayrılmadığını kanıtladı.

serdar-bilgili-ve-misafirleri--(2)

YAKIN ARKADAŞIM

Serdar Bilgili konsere New York'tan gelen yakın arkadaşlarıyla birlikte katıldı.

serdar-bilgili-ve-misafirleri--(2)2

Michael-Seren Shvo çiftini teknesinde ağırlayan Bilgili, “Sakın yanlış yazmayın, Seren benim sevgilim değil çok yakın dostum. Bebekleri Emma da Bodrum'da, şu an bakıcılarının yanında, uyuyor” dedi.