Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eski Türkiye güzeli yeni aşkını ilan etti!
Eski Türkiye güzeli yeni aşkını ilan etti!
Miss Turkey 2005 Güzeli, manken ve oyuncu oyuncu Hande Subaşı ile yeni sevgilisi Altuğ Leblebici aşka geldi. Birliktelikleri birkaç gün gün önce kesinlik kazanan çift, eğlendikleri mekanda sabaha kadar öpüştü
Magazin 30 Kasım 2016 - 23:49

Taksim’de birkaç gün önce sarmaş dolaş görüntülenen manken-oyuncu Hande Subaşı ve Altuğ Leblebici, önceki akşam Bebek Catz’de dudak dudağa öpüşürken objektiflere takıldı. İkili, sabaha kadar eğlendi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

ŞAMPANYA AÇTIRDI

Hande Subaşı, bir ara mekanda sahne alan arkadaşı Ceren Akın’la birlikte Sertab Erener’in ‘Yolun Başında’ isimli şarkısını seslendirdi. Leblebici de sahnede şarkı söyleyen sevgilisine şampanya açtırdı. Erken saatlerde geldikleri mekandan sabaha doğru çıkan ikili mekanı ayrı ayrı terk etti.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

SUBAŞI: ‘HER ŞEY ORTADA’

Hande Subaşı mekandan çıkarken kendisini bekleyen gazetecilerin aşk sorularına, ”Her şey ortada arkadaşlar sakladığımız bir şey yok. Her şey çok güzel gidiyor” yanıtını verdi.

1

FOTO: SOZCU – Altuğ Leblebici geçmişte Ceylan Çapa ile aşk yaşamıştı.

CEYLAN ÇAPA’NIN ESKİ AŞKIYDI

Adı son günlerde İdo Tatlıses ile anılan Ceylan Çapa, Ekim 2013'te flört etmeye başladığı madenci Altuğ Leblebici'den Aralık 2015'te ayrılmıştı. O günden sonra ortalıkta görünmeyen Leblebici, yeni aşkını yine ünlüler dünyasından seçti.

FOTP: SOZCU

FOTP: SOZCU

HANDE SUBAŞI, GEÇEN MARTTA BOŞANMIŞTI

Hande Subaşı ise 2014'te nikah masasına oturduğu Can Tursan'dan Mart 2016'da boşanmış,Geçtiğimiz yaz oyuncu Rıza Kocaoğlu’yla birlikte olmaya başlamıştı. Ama bu ilişki sadece 4 ay sürmüştü.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU