Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37 Bölüm İzle: Hızır, Yunus’u Nazlı’dan alıyor!
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37 Bölüm İzle: Hızır, Yunus’u Nazlı’dan alıyor!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. bölüm izleyenlerini ekran başına kilitleyen sahneleriyle dün akşam yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. son bölümün tüm detayları haberimizde.
Magazin 25 Mayıs 2016 - 10:49

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü dün akşam yayınlandı. Dizinin dün akşam ekrana gelen bölümünde Hızır bir şekilde Ünal’ı ortadan kaldırmak istemektedir. Bu yüzden Özer’den Ünal’ın yurtdışı ortakları ile görüşme ayarlamasını ister. Görüşme esnasında Hızır’a teklif edilen şey düşündürücüdür. Hızır’dan vatanına ihanet etmesini istemektedirler. Alpaslan ise yapılan bu teklife Hızır “Hayır” dese evet diyerek herkesi şok ettirir. Fakat Alpaslan, neden evet dediğini açıkladığı zaman esas herkesi zekasıyla şok eder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Nazlı, Hızır’dan kaçmanın planları yapmaktadır. Son dakikada Hızır’dan gelen telefon Nazlı’yı tedirgin eder. Nazlı bir an önce arabayı binerler. Tam kapıyı açtıkları anda Hızır karşılarına dikilir. Ve bu üç oldu diyerek Nazlı’ya daha önce söylediği sözü hatırlatır. Ve Hızır, Nazlı’dan Yunus Selim’i alır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. son bölüm izlemek isteyenler aşağıdaki linki kullanabilir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. son bölüm izle (24 Mayıs Salı 20.00 ATV)

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde heyecan yine eksik olmayacak. Masada Alpaslan’ın Toprak’ı öldürmesi Ünal’ı sinirlendirmiştir ve hesabını sormak için evine çağırır. Hızır ile İlyas da Alpaslan’ı yalnız bırakmaz beraber giderler. Ünal “Benden habersiz benim masamda adam öldürmek ne demek?” diyerek tepkini gösterir ve yanındaki Özer’e “Alpaslan’ın kafasına sık Özer!” der. İlyas ile Hızır’ın silahına davrandığını gören Ünal “Buna itiraz edenin de kafasına sık Özer” diyince Hızır “Hadi öldürün, üçümüzü de öldürün!” diye cevap verir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları en çok bu sahnede neler olacağını merak ediyor.

KAFASINA SIK!

Alparslan, Ünal Kaplan’ın oyununa beklenmedik hamlesiyle karşılık vermiştir. Herkes Özkan’ın ölümüne oylama yapılmasını beklerken, masadaki sürpriz kan kaybı dengeleri bozar. Yokluğunda yaşananlara karşılık olarak ilk hamle Ünal Kaplan’dan mı yoksa Özkan’ın arkasındaki gücü öğrenip henüz bir şey yapamamış olan Hızır Çakırbeyli’den mi gelecektir? Cenaze evinde artan gerilim de işleri iyice karıştırır. Toprak’ın arkasında bıraktığı yeğeni bu ölüme sessiz kalma niyetinde değildir. Kontrolün her geçen gün elden gittiğini gören Hızır Çakırbeyli yeni dostlarıyla uzlaşma yoluna gitme konusunda artık kararlıdır.

Masada bunlar yaşanırken Çakırbeyli hanesi de iç karışıklıklarıyla uğraşır. Meryem, Esra’yı aldattığını düşündüğü İlyas’a tepkisini sert gösterir. Alparslan’ın eline tekrar silah aldığının öğrenilmesi de aileyi telaşlandıracaktır. Nazlı cephesinde ise olayları karıştıran bu kez Nurten olur. Korkuları artan Nazlı’nın Hızır’a üçüncü hatayı yapması an meselesidir…

Ölümü bile sensiz yaşamak istemem!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ GEÇEN BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır, Ünal aleyhine kullanabileceği delili devletin yardımıyla bulmuştur. Masanın Alpaslan liderliğinde Ünalsız olarak toplandığı zaman bu konuyu açar fakat Hızır ve Çakırbeyli ailesine muhalif seslerden itiraz yükselir. Özellikle Toprak, Alpaslan nakliyet işini beceremeyeceğini, bu işi kendisinin yapmak istediğini söylerek “Sen kimsin? Kime güveniyorsun?” şeklinde konuşması ortamı gerer. Masadan Toprak’a Alpaslan’ın Ünal Bey’in vekili olduğunu ve daha dikkatli konuşmasını söylerler ama Toprak buna rağmen “Masada lider yok. Toplantı bitmiştir…” diyerek kalkınca Alpaslan silahını çeker ve Toprak’ı öldürür. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde bu sahne hem masadakileri hem televizyon başındakileri şok eder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 36. bölümde; üzerinden yirmi yıl geçmesine rağmen küllenmeyen Emine ve Fikret aşkı gündemin tam ortasına yerleşir. Tipi’nin ablasına olan öfkesini dindirmek hiç de kolay olmayacaktır. Yaşananlardan sonra, Fikret vasıtasıyla Ünal Kaplan’ın oyunlarını ortaya çıkarmayı amaçlayan Hızır Çakırbeyli’nin planları sekteye uğrar. Neyse ki devletin yardımıyla Özkan’la ilgili şüpheleri haklı çıkaracak kanıta ulaşılır. Bu süreçte Ünal Kaplan’ın silah sevkiyatıyla ilgili planları da yoğunlaşacaktır. Emine’nin yaşadıkları kadınların kendi hayatlarıyla ilgili korkularının artmasına neden olur.

Erkeklerin dünyasında var olabilme, ayakta kalabilme çabası Nazlı’yı yormuştur artık. Gitme fikri kafasına iyice yerleşmeye başlar. Meryem’in büyük arzusuna ulaşması an meselesidir belki de…

Son güncelleme: 13:46 - 25.05.2016